Współpraca międzynarodowa »

"Forbiznes Audyt - Libsz Kępka Zielińska - biegli rewidenci" Spółka partnerska jest członkiem IEC, międzynarodowej, niezależnej sieci firm księgowych, audytorskich i doradztwa podatkowego.

Obecnie IEC skupia 65 firm na wszystkich 5 kontynentach i zatrudnia ponad 1400 pracowników i 220 partnerów.

IEC, działając na arenie międzynarodowej od ponad 20 lat, jest dynamiczną i pro aktywną siecią organizującą regularne spotkania dla partnerów i pracowników, podczas których mogą oni wymieniać się doświadczeniem i pomysłami. IEC wspiera zrzeszone firmy poprzez codziennie aktualizowaną stronę internetową, intranet umożliwiający wymianę kontaktów biznesowych i informacji o potencjalnych klientach, aktywność zarządu oraz komitetów wspierających.
Celem IEC jest nie tylko pozostanie jedną z najbardziej produktywnych organizacji międzynarodowych, ale także bycie organizacją, która cieszy się najwyższym uznaniem zarówno konkurencji jak i klientów.

Potwierdzeniem dążeń IEC jest przynależność do stowarzyszenia “Forum of Firms”, organizacji skupiającej międzynarodowe sieci firm audytorskich, której celem jest promowanie na całym świecie spójnych i najbardziej wymagających standardów jakościowych dotyczących sprawozdawczości finansowej i audytu.
Członkowie IEC, którzy za pośrednictwem IEC należą także do FoF, potwierdzili, że ich polityka i metodologia odnosząca się do międzynarodowych audytów opiera się na Międzynarodowych Standardach Rewizji Finansowej, a także stosowanie się do postanowień Kodeksu Etyki Międznarodowej Federacji Księgowwych IFAC oraz norm etycznych w poszczególnych krajach oraz posiadanie odpowiednich standardów kontroli jakości wymaganych przez Międzynarodowe Standardy Kontroli Jakości w uzupełnieniu do wymogów lokalnych.
Według stanu na styczeń 2015 IEC jest jednym z 27 pełnych członków FoF.

Dane kontaktowe IEC :
IEC
16 Rue Albert Einstein
77420 CHAMPS S/MARNE
FRANCE
+ 33 (0)1.64.61.74.53
info@iecnet.net
www.iecnet.net

Dane kontaktowe Forum of Firms :
www.ifac.org/Forum_of_Firms

Strona główna | Aktualności | Firma | Usługi | Kariera | Kontakt
Projekt i wykonanie: